Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
FOTO ¦KM Kadry Minibasket 05/07 2008 2009 2010 A 2010 B 2011 A 2011 B 2012 A 2012 B / 2014October 25 2014 16:32:14
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Archiwum 2007/2014
  Mistrzowie ¦l±ska
  ¦l±scy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnętrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia
  MP 2014/2015

Fotogalerie 2005/2012

Turnieje 2011/2014
  U-11 Rocznik 2004
  U-12 Rocznik 2003
  U-13 Rocznik 2002
  U-14 Rocznik 2001
  U-15 Rocznik 2000
  U-16 Rocznik 1999
  U-18 Rocznik 1997
  Rocznik 1998
  Rocznik 1996
  Rocznik 1995
  Rocznik 1994

¦KM 2006/2014

Kadra ¦l±ska

Kadra Polski

Gala ¦KM

Minikoszykówka ¦KM

SKM na Finałach MP

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

Najnowsze Filmiki

Kraków 1999 i 2003

Pabianice 1999

ŁódĽ 2001

Współpraca

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Pawłowice

Górnik Wałbrzych

KS Pogon Ruda ¦l±ska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

NiedĽwiadki Przemy¶l

¦l±ski Zwi±zek Koszykówki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Zwi±zek Koszykówki

WKS SLˇSK Wrocław

Wisła Kraków

TKS Ro¶ Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wrocław 96

Korsarz Gdańsk

TKM Włocławek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

Nenufar Ełk

WKK Wrocław

Pyra Poznań

PZKosz

SMS Pzkosz Władysławowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

¦l±ski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

¦l±ska Letnia Liga Koszykówki

Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Go¶ci Online: 12
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 1,671
Nieaktywowany Użytkownik: 1
Najnowszy Użytkownik: ~margor62
Statystyka
Stat 24

Galeria 2012-2014
Kolekcja Koszulek 423
Losowa fotka
Zagłębie Sosnowiec - VII miejsce
Zagłębie Sosnowiec - VII miejsce
Drużyny rocznik 1992 sezon 2005/2006
Kadra ¦l±sk 1995 Turniej Puchar Tatr - Nowy Targ 5-8.11.2009 (12)
U-15 Kadry Woj
Dziewczyny

Małopolska – ¦lask  83 : 60
22-11, 24-22, 24-9, 13-18

Małopolska: Bocioch Anna 6,  Szopińska Joanna 0, Misiuda Katarzyna 2, Dyba¶ Karolina 9,  Frankowska Sandra 8 , Jamrozy Zuzanna 13, Krzysiak Kamila 6,  Szafran Patrycja 1, Olesiak Martyna 4, Ciężadło Kamila 5, Lipińska Paulina 9, Rybczyk Ewa  20

¦l±sk: Mazur Marzena 13,  Lupa Sabina 3, Cwill Agnieszka 3, Dziewior Karolina 4, Krzymińska Natalia 2, Bolik  Beatrycze 0, Paranowska Beata 9, Pańczyszyn Martyna 18, Baranowska Paulina 0, Pajdzińska Wikoria 7, Giers Klaudia 0, Kossmann Olga 1

KS Gorce - Podkarpacie 96 :73
(26-17, 23-20, 19-20, 28-25)

Podkarpacie: Tudryn Justyna 4, Orławska Magdalena 6, Majkut Martyna 18, Wołoszyn Klaudia 2, Strzempa Natalia 0, Żydzik Magdalena 8, Heliniak Aleksandra 5, Dziadasz Dominika 4, Szwajka Magdalena 17, Piłat Katarzyna 0, Pli¶ Karolina 2, Dudek Beata 0

Podkarpackie - ¦l±skie  47 : 63
( 12-13, 11-17, 8-20, 16-13

¦l±sk: Mazur Marzena 9,  Lupa Sabina 4, Cwill Agnieszka 2, Dziewior Karolina 0, Krzymińska Natalia 9, Bolik  Beatrycze 1, Paranowska Beata 6, Pańczyszyn Martyna 8, Baranowska Paulina 2, Pajdzińska Wiktoria 9, Giers Klaudia 3, Kossmann Olga 10

Podkarpacie: Tudryn Justyna 1, Orławska Magdalena 9, Majkut Martyna 7, Wołoszyn Klaudia o, Strzempa Natalia 0, Żydzik Magdalena 4, Heliniak Aleksandra 8, Dziadasz Dominika 5, Szwajka Magdalena 3, Piłat Katarzyna 0, Pli¶ Karolina 2, Dudek Beata 8

KS Gorce Nowy Targ – Małopolska  66-55
(14-17, 22-13, 16-13, 14-11)

Małopolska: Bodzioch Anna 0,  Szopińska Joanna 0, Misiuda Katarzyna 7, Dyba¶ Karolina 2,  Frankowska Sandra 8, Jamrozy Zuzanna 2, Krzysiak Kamila 6,  Szafran Patrycja 5, Olesiak Martyna 6, Ciężadło Kamila 3, Lipińska Paulina 10, Rybczyk Ewa 6

KS Gorce Nowy Trag – ¦laskie  52 : 58
( 16-12, 14-17, 6-16, 16-13 )

¦l±sk: Mazur Marzena 14,  Lupa Sabina 3, Cwill Agnieszka 0, Dziewior Karolina 10, Krzymińska Natalia 7, Bolik  Beatrycze 0, Paranowska Beata 11, Pańczyszyn Martyna 6, Baranowska Beata 0, Pajdzińska Wikoria 2, Giers Klaudia 3, Kossmann Olga 2

Małopolskie – Podkarpackie  90 : 51
( 24-20, 18-11, 21-12, 27-8 )
Małopolska: Bocioch Anna 2,  Szopińska Joanna 0, Misiuda Katarzyna 13, Dyba¶ Karolina -,  Frankowska Sandra 11, Jamrozy Zuzanna 11, Krzysiak Kamila 14,  Szafran Patrycja 1, Olesiak Martyna 6, Ciężadło Kamila 9, Lipińska Paulina 10, Rybczyk Ewa 13
 
Podkarpacie: Tudryn Justyna , Orławska Magdalena 4, Majkut Martyna 9, Wołoszyn Klaudia 0, Strzempa Natalia 0, Żydzik Magdalena 6, Heliniak Aleksandra 2, Dziadasz Dominika 2, Szwajka Magdalena 13, Piłat Katarzyna 6, Pli¶ Karolina 3, Dudek 2

  DRUŻYNA M PKT  Z  P K-ZD K-ST BILANS 
 1 Małopolska  2  4  2  0  173  111  62
 2 ¦l±skie 2 3 1 1 123  130   -7
 3 Podkarpacie 2 2 0 2  98  153 -55

KS Gorce rocz.1992/1993 poza klasyfikacj±

CIEKAWY-ARTYKUŁ-NA-STRONIE-LA-BASKET-PIEKARY

Chłopcy

Małopolska – ¦l±sk 66 : 60
( 13-12, 22-18, 9-18, 22-12 )

Małopolska: Piotr Piwoński 2, Krzysztof Czajka 13,  Konrad Szczęsny 2, Krzysztof Bogusz 3, Karol Gut 3, Artur Włodarczyk 18, Marcin Kniszner 2,  Adrian Szewczyk 3,  Bartosz WoĽniak 5,  Piotr Wołkowicz 12,  Konrad Krzywonos 0, Jan Dyduch 0

¦lask:Adam Grzemiesławski 7, Oliwer Dytko 15,  Daniel Smołka 0 Mateusz Gros 5
Filip Szymaniak 0 Emil Redliński  7, Marcin Jezela 3, Szymon Pietryga 4, Piotr Pierchała 4, Nikdem Kowalski 0, Mateusz Andrzejewski 11, Paweł Hanzel 8

Podkarpacie -  ŁódĽ  74 : 81
( 21-11, 17–34, 16–24,20–12 

Podkarpacie:Rafał Walsko 2,  Przemysław Pluta 15, Piotr Pandura 29, Maciej Lis 15, Damian Szóstka 2, Dawid Widz 9, Oskar Łoszczyk 0, Piotr Kabała 2, Jakub Szubart 13, Krzysztof Kiec 4, Bartłomiej  Nalepa 0, Jakub Moskal 0

ŁodĽ: Michał Lipski 4, Oskar Mikołajczyk 9, Patryk Zawadzki 0, Wojciech Cyrański 2, Jakub Cie¶lik 2, Bartosz Wróbel 10, Kamil Nowak 1,  Karol Przechodzień 7,  Piotr arańczyk 9, Dominik Janus 8, Adam Bartkiewicz 18, Robert Kowalczyk 11

Małopolskie – Łódzkie 90 : 75
(18:22, 14:22, 32:16, 26:15)

Małopolska: Piotr Piwoński 3, Krzysztof Czajka 8, Konrad Szczęsny 4, Krzysztof Bogusz 0, Karol Gut 10, Artur Włodarczyk 18, Marcin Kniszner 2, Adrian Serczyk 14, Bartosz WoĽniak 25, Piotr Wołkowicz 4, Konrad Krzywonos 2, Jan Dyduch 0

ŁodĽ: Michał Lipski 7, Oskar Mikołajczyk 9, Patryk Zawadzki 2, Wojciech Cyrański 0, Jakub Cie¶lik 6, Bartosz Wróbel 11, Kamil Nowak 0,  Karol Przechodzień 8,  Piotr Arańczyk 17, Dominik Janus 4, Adam Bartkiewicz 6, Robert Kowalczyk 5

¦l±skie -  Podkarpackie  97 : 62
( 15-17, 28-14, 28-4, 26-17 )

¦lask: Adam Grzemiesławski 8, Oliwer Dytko 3,  Daniel Smołka 13, Mateusz Gros 8,
Filip Szymaniak 4, Emil Redliński 10,   Marcin Jezela 6, Szymon Pietryga 9, Piotr Pierchała 4, Nikdem Kowalski 18, Mateusz Andrzejewski 8,  Paweł Hanzel 6

Podkarpacie: Rafał Walski 5,  Przemysław Pluta 1, Piotr Pandura 20, Maciej Lis 10, Damian Szóstka 2, Dawid Widz 5, Oskar Łoszczyk 0, Piotr Kabała 2, Jakub Szubart 13, Krzysztof Kiec 4, Bartłomiej  Nalepa 0, Jakub Moskal 0

Łódzkie  -  ¦laskie  51 : 60
( 13-14, 15-14, 13-19, 9-14 )

ŁodĽ: Michał Lipski 0, Oskar Mikołajczyk 2, Patryk Zawadzki 0, Wojciech Cyrański 3, Jakub Cie¶lik 11, Bartosz Wróbel 5, Kamil Nowak 0,  Karol Przechodzień 4,  Piotr Brańczyk 7, Dominik Janus 6, Adam Bartkiewicz 10 , Robert Kowalczyk 3

¦lask: Adam Grzemiesławski 1, Oliwer Dytko 0,  Daniel Smołka 5, Mateusz Gros 10,
Filip Szymaniak 9, Emil Redliński 6,   Marcin Jezela 0, Szymon Pietryga 6, Piotr Pierchała 6, Nikdem Kowalski 4 , Mateusz Andrzejewski 7,  Paweł Hanzel 6

Małopolskie – Podkarpackie 88 : 78
( 26-19, 28-13, 13-23, 21-23 )

Małopolska: Piotr Piwoński 2, Krzysztof Czajka 6, Konrad Szczęsny 14, Krzysztof Bogusz 6, Karol Gut 6, Artur Włodarczyk 12, Marcin Kniszner 3, Adrian Serczyk 0, Bartosz WoĽniak 18, Piotr Wołkowicz 8, Konrad Krzywonos 7, Jan Dyduch 6

Podkarpacie: Rafał Walsko 3,  Przemysław Pluta 0, Piotr Pandura 30, Maciej Lis 7, Damian Szóstka 16, Dawid Widz 0, Oskar Łoszczyk 3, Piotr Kabała 0, Jakub Szubart 17, Krzysztof Kiec 2, Bartłomiej  Nalepa 0, Jakub Moskal 0

  DRUŻYNAPKT  Z  P K-ZD K-ST BILANS
 1 Małopolskie 3  6 3 0 244 213 31 
 2 ¦l±skie 3  4 2 1 217 179   38
 3 Łódzkie 2  3 1 1 207 224 -17
 4 Podkarpackie 2  2 0 2 214 266   -52 

Wyróżnienia indywidualne

 MAŁOPOLSKIE ¦LˇSKIE ŁÓDZKIE PODKARPACKIE X MAŁOPOLSKIE  ¦LˇSKIE PODKARPACKIE
         X
 X
 X
 X
 X
 X
 X
 X
 X
 X
      
Włodarczyk A.
WISŁA Kraków
rocz.1996 !
,król trójek,,
Hanzel Paweł
AZS Katowice
Bartkiewicz Adam
ŁKS ŁódĽ
Pandura Piotr
SIARKA
Tarnobrzeg
najlepszy strzelec
 X
 X
 X
 X
Lipińska Paulina
ŻAK Nowy S±cz
Mazur Marzena
Piekary ¦l±skie
Szwajka Magdalena
STAL Stalowa W

  TOP - 10
najlepiej punktuj±cych turnieju

Ewa Rybczyk 39 pkt 4 mecze 9,75 pkt ¶rednia

Piotr Pandura 79 pkt. 4 mecze  19,75 ¶rednia






 DZIEWCZYNY KADRA PKT  CHŁOPCY KADRA PKT 
 1  Rybczyk Ewa małopolskie 39 Pandura Piotr podkarpackie 79
 2 Mazur Marzena ¶l±skie 36 X Włodarczyk Artur małopolskie 48
 3 Orłowska Magdalena podkarpackie 34 X WoĽniak Bartosz małopolskie  48
 4 Szwajka Magdalena podkarpackie 33 X Szubart Jakub  podkarpackie 39
 5 Pańczyszyn Marytyna ¶l±skie 32 X Bartkiewicz Adam łódzkie 34
 6 Lipińska Paulina małopolskie 29 X Barańczyk Piotr łódzkie 33
 7 Frankowska Sandra małopolskie 27 X Lis Maciej podkarpackie 32
 8 Jamrożyn Zuzanna małopolskie 26 X Czajka Krzysztof małopolskie 27
 9 Krzysiak Kamil małopolskie 26 X Wróbel Bartosz    łódzkie 26
 10 Paranowska Beata ¶l±skie 26 X Andrzejewski Mateusz ¶l±skie 26


FOTO-ZIBI    FILMIKI-ZIBI  


PODSUMOWANIE DRUŻYN

 Lista zawodniczek i zawodników  uczestnicz±cych na turniej o Puchar Tatr w Nowym Targu, w terminie 05-08.11.2009 r.
punkty, wzrost, kluby


CHŁOPCY

Woj. ¦l±skie  trener Radosław Fudali  asystent Marcin Kloziński
 
 
zawodnik
klub
wzrost
Małop.
Podk.
ŁódĽ
razem
4
Adam Grzemiesławski
AZS Katowice
186
7
8
1
16
5
Oliwer Dytko 
GTK Gliwice
176
15
3
0
18
6
Daniel Smołka
MKKS Rybnik
178
0
13
5
18
7
Mateusz Gros
MOSM Bytom
187
5
8
10
23
8
Filip Szymaniak
MOSM Bytom
181
0
4
9
13
9
Emil Redliński  
MKKS Rybnik
182
7
10
6
23
10
Marcin Jezela
AZS Katowice
180
3
6
0
9
11
Szymon Pietryga
MOSM Bytom
187
4
9
6
19
12
Piotr Pierchała
MKKS Rybnik
194
0
4
6
10
13
Nikdem Kowalski
Sportowiec Czę.
187
0
18
4
22
14
Mateusz Andrzejewski 
HARTWIG K-ce
183
11
8
7
26
15
Paweł Hanzel
AZS Katowice
192
8
6
6
20
 
 Woj. Łódzkie - trener Rober Zaj±c
 
 
zawodnik
klub
wzrost
Podk.
Mał.    
¦l
Razem
4
Michał Lipski
Ósemka Skierniewice
186
4
7
0
11
5
Oskar Mikołajczyk
SKS Start ŁódĽ
183
9
9
2
20
6
Patryk Zawadzki
PKK99 Pabianice
184
0
2
0
2
7
Wojciech Cyrański
ŁKS KM ŁódĽ
184
2
0
3
5
8
Jakub Cie¶lik
Junak Radomsko
169
2
6
11
19
9
Bartosz Wróbel
PKK99 Pabianice
180
10
11
5
26
10
Kamil Nowak
PKK99 Pabianice
184
1
0
0
1
11
Karol Przechodzień
SKS Start ŁódĽ
182
7
9
3
19
12
Piotr Barańczyk
Ósemka Skierniewice
188
9
17
7
33
13
Dominik Janus
Ósemka Skierniewice
188
8
4
6
18
14
Adam Bartkiewicz
ŁKS KM ŁódĽ
194
18
6
10
34
15
Robert Kowalczyk
ŁKS KM ŁódĽ
197
11
5
3
19
 
 Woj. Podkarpackie - trener Bełczowski Robert
 
 
zawodnik
klub
wzrost
Łódż
¦l
Mał.
razem
4
Rafał Walski
Siarka Tarnobrzeg
188
2
5
3
10
5
Przemysław Pluta
Polonia Przemy¶l
172
2
1
0
3
6
Piotr Pandura   kpt.
Siarka Tarnobrzeg
187
29
20
30
79
7
Maciej Lis
Stal Stalowa Wola
187
15
10
7
32
8
Damian Szóstka
Stal Stalowa Wola
184
7
2
16
25
9
Dawid Widz
Stal Stalowa Wola
159
0
5
0
5
10
Oskar Łoszczyk
Stalowa Wola
179
8
0
3
11
11
Piotr Kabała
Polonia Przemy¶l
188
0
2
0
2
12
Jakub Szubart
Resovia Rzeszów
187
9
13
17
39
13
Krzysztof Kiec
Stalowa Wola
180
0
4
2
6
14
Bartłomiej  Nalepa
Stalowa Wola
185
2
0
0
2
15
Jakub Moskal
Stalowa Wola
186
0
0
0
0
 
Woj. Małopolskie  trener Piotr Piecuch asystent Jerzy Chwojka
 
 
zawodnik
klub
wzrost
¦lask
ŁódĽ
Podk.
razem
4
Piotr Piwoński
Wisła Kraków
166
2
3
2
7
5
Krzysztof Czajka
Wisła Kraków
185
13
8
6
27
6
Konrad Szczęsny
Wisła Kraków
193
2
4
14
20
16
Krzysztof Bogusz
Wisła Kraków
187
3
0
6
9
8
Karol Gut
UNIA Tarnów
180
3
10
6
19
9
Artur Włodarczyk
Wisła Kraków
174
18
18
12
48
10
Marcin Kniszner
Wisła Kraków
184
2
2
3
7
11
Adrian Serczyk
Korona Kraków
183
3
14
0
17
12
Bartosz WoĽniak
Wisła Kraków
188
5
25
18
48
13
Piotr Wołkowicz
UNIA Tarnów
186
12
4
8
24
14
Konrad Krzywonos
Wisła Kraków
183
3
2
7
12
15
Jan Dyduch
Wisła Kraków
182
0
0
6
6

DZIEWCZYNY

MAŁOPOLSKA trenerzy Paweł Michalik  as. Andrzej Suda
 
 
zawodniczka
klub
Wzrost
¦l±sk
Gorce
Podk.
Razem
5
Anna Bodzioch
Górnik Wieliczka
160
6
0
2
 8
7
Joanna Szopińska
KS Gorce
157
0
0
0
 0
8
Katarzyna Misiuda
Górnik Wieliczka
172
2
7
13
 22
9
Karolina Dyba¶
TS Wisła
182
9
2
0
 11
10
Sandra Frankowska   Kpt
Górnik Wieliczka
166
8
8
        11
 27
11
Zuzanna Jamrozy
CiS Skawina
171
13
2
11
 26
12
Kamila Krzysiak
Górnik Wieliczka
165
6
6
14
 26
13
Patrycja Szafran
Górnik Wieliczka
169
1
5
1
 7
14
Martyna Olesiak
Żak Nowy S±cz
167
4
6
6
16
15
Kamila Ciężadło
Górnik Wieliczka
161
5
3
9
 17
16
Paulina Lipińska
Żak Nowy S±cz
174
9
10
10
29
17
Ewa Rybczyk
Górnik Wieliczka
180
20
6
        13
39
 
PODKARPACIE  trenerzy Artur Karlik as. Krzysztof Herbaciński
 
 
zawodniczka
Klub
wzrost
Gorce
¦l±sk
Mał.
  razem
4
Justyna Tudryn
Lotnik Wierzawice
170
4
1
3
 8
5
Magdalena Orłowska
MLKS Rzeszów
164
6
9
4
 19
6
Martyna Majkut Kpt
Lotnik Wierzawice
172
18
7
9
 34
7
Klaudia Wołoszyn
Stal Stalowa Wola
176
2
0
0
 2
8
Natalia Strzempa
Stal Stalowa Wola
168
0
0
0
 0
9
Martyna Żydzik
MLKS Rzeszów
173
8
4
6
18
10
Aleksandra Heliniak
Lotnik Wierzawice
160
5
8
2
15
11
Dominika Dziadosz
MLKS Rzeszów
168
4
5
2
 11
12
Magdalena Szwajka
Stal Stalowa Wola
164
17
3
13
33
13
Beata Dudek
MLKS Rzeszów
174
7
8
2
17
14
Katarzyna Piłat
Stal Stalowa Wola
180
0
0
6
 6
15
Karolina Pli¶
Lotnik Wierzawice
168
2
2
3
 7
 
¦LˇSK  trener Jacek Dyja
 
 
 
klub
wzrost
Mał.
Podk.
 Gorce
razem
4
Marzena Mazur
Basket Piekary ¦l.
168
13
9
14
 36
5
Sabina Lupa
MOSM Bytom
171
3
4
3
 10
6
Agnieszka Cwill
JAS FBG Sosnowiec
165
3
2
0
 5
7
Karolina Dziewior
JAS FBG Sosnowiec
166
4
0
10
 14
8
Natalia Krzymińska
JAS FBG Sosnowiec
167
2
9
7
 18
9
Beatrycze Bolik
RMKS Rybnik
170
0
1
0
 1
10
Beata Paranowska
MOSM Bytom
178
9
6
11
26
11
Martyna Pańczyszyn Kpt
MOSM Bytom
172
18
8
6
32
12
Paulina Baranowska
JAS FBG Sosnowiec
176
0
2
0
 2
13
Wiktoria Pajdzińska
MKS Zabrze
178
7
9
2
18
14
Klaudia Giers
JAS FBG Sosnowiec
178
0
3
3
  6
15
Olga Kossmann
MKS Zabrze
180
1
10
2
13


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Redaktor/Admin SKM
Zbyszek Bytomski:
GG:10279509
Skype:zbyszekb1963
zbyszekbytomski @gmail.com
Telefon: 666 015 204
Konto w Banku ¦l±skim
86 1050 1331 1000 0010 0326 2985

Najnowszy MVP nr 50 Jubileuszowy
Copyright © 2007 by Zibi