Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
FOTO ŚKM Kadry Minibasket 05/07 2008 2009 2010 A 2010 B 2011 A 2011 B 2012 A 2012 B / 2014October 23 2014 06:28:10
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Archiwum 2007/2014
  Mistrzowie Śląska
  Śląscy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnętrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia
  MP 2014/2015

Fotogalerie 2005/2012

Turnieje 2011/2014
  U-11 Rocznik 2004
  U-12 Rocznik 2003
  U-13 Rocznik 2002
  U-14 Rocznik 2001
  U-15 Rocznik 2000
  U-16 Rocznik 1999
  U-18 Rocznik 1997
  Rocznik 1998
  Rocznik 1996
  Rocznik 1995
  Rocznik 1994

ŚKM 2006/2014

Kadra Śląska

Kadra Polski

Gala ŚKM

Minikoszykówka ŚKM

SKM na Finałach MP

ŚKM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

Najnowsze Filmiki

Kraków 1999 i 2003

Pabianice 1999

Łódź 2001

Współpraca

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Pawłowice

Górnik Wałbrzych

KS Pogon Ruda Śląska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

Niedźwiadki Przemyśl

Śląski Związek Koszykówki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Związek Koszykówki

WKS SLĄSK Wrocław

Wisła Kraków

TKS Roś Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wrocław 96

Korsarz Gdańsk

TKM Włocławek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

Nenufar Ełk

WKK Wrocław

Pyra Poznań

PZKosz

SMS Pzkosz Władysławowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

Śląski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

Śląska Letnia Liga Koszykówki

Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 7
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 1,671
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~margor62
Statystyka
Stat 24

Galeria 2012-2014
Kolekcja Koszulek 423
Losowa fotka
MKKS Rybnik r.93
MKKS Rybnik r.93
Drużyny wszytkie rocz. sezon 2008/2009
XV ELBASKET Turniej Minikoszykówki Dziewcząt i Chłopców rocz.1999 Elbląg 7-10.IV.2011
Turnieje Podsumowanie
XV Elbasket w Zespole Szkół nr 1 zakończony

10.04.2011r. zakończył się XV Ogólnopolski Turniej Minikoszykówki Dziewcząt i Chłopców "Elbasket 2011". Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy "Jar" oraz Zespół Szkół nr 1 w Elblągu. Tegoroczny turniej przebiegał pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Elbląga. Rozegrano łącznie 96 meczów na 4 boiskach jednocześnie.
Sponsorami imprezy byli: Krzysztof Szopiński - Exlusive Sport, Re.pl - Republika Talentów - Jacek Bagiński, Urząd Miasta Elbląg , Warmińsko-Mazurski Związek Koszykówki, Telefonia Komórkowa "Orange", Telefonia "Plus", Urząd Miasta Elbląg, Firma "Boba" - spółka jawna, PSS "Społem", PPHU Milano - producent marki "Hibbi".

Ogromne podziękowania za organizację i przeprowadzenie tej sportowej imprezy należą się nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz uczniom Zespołu Szkół nr 1. Wszyscy trenerzy poszczególnych drużyn podkreślali, że jest to najbardziej wartościowy i najlepiej zorganizowany turniej mini koszykówki w Polsce. Goście wyjechali z Elbląga z zapewnieniem, że chętnie przyjadą za rok na XVI już Elbasket.



Wyniki XV Ogólnopolskiego Turnieju Minikoszykówki "Elbasket 2011"

Dziewczęta Klasyfikacja końcowa:

 MUKS Bydgoszcz I
MKK OsiR Sokołów
KS BAT Sierakowice
KS JAS FBG Sosnowiec I
FLESZ Bydgoszcz 63
UKS Basket Żelistrzewo
RMKS Rybnik
GTK Gdynia
UKS Rekord Lubartów
UKS Basket Olsztynek
SP 11 Elbląg
Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
KS JAS FBG Sosnowiec II
SKS Starogard Gdański
MUKS Bydgoszcz II
UKS JAR Elbląg

Wszyscy trenerzy wytypowali 5 najlepszych zawodników Turnieju ( 5 ALL STARS ). Otrzymali oni specjalne statuetki i nagrody rzeczowe.

 5 ALL STARS

Aleksandra Szymańska - MUKS Bydgoszcz I
Ewa Kisielińska - MKK OSiR Sokołów
Anna Makurat - KS BAT Sierakowice
Julia Malicka - Flesz Bydgoszcz 63
Paulina Majda - KS JAS FBG Sosnowiec I



Nagrodzono także 16 najlepszych zawodniczek. Każdy trener wytypował po 1 zawodniczce ze swojej drużyny.



Chłopcy: Klasyfikacja końcowa

 UKS Nenufar 5 Ełk
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Novum Bydgoszcz
SKS Starogard Gdański
UKS De La Salle Gdańsk
KS Bat Sierakowice
MTS Basket Kwidzyn
UKS Cztery-Trzy Lublin
GOSiR Piaseczno
Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
SP 11 Elbląg
UKS Basket Żelistrzewo
GTK Gdynia
UKS Olimp Człuchów
UKS Jar Elbląg
UKS La Basket Warszawa


Wszyscy trenerzy wytypowali 5 najlepszych zawodniczek Turnieju ( 5 ALL STARS ). Otrzymali one specjalne statuetki i nagrody rzeczowe.

 5 ALL STARS

Łukasz Kolęda - UKS Nenufar 5 Ełk
Daniel Tomczyk - MKS Dąbrowa Górnicza
Kacper Grzelak - MKS Novum Bydgoszcz
Grzegorz Kamiński - SKS Starogard Gdański
Łukasz Zander - UKS De La Salle Gdańsk






Nagrodzono także najlepszych zawodników. Każdy trener wytypował po 1 zawodniku ze swojej drużyny.


Nagrody rzeczowe otrzymali również:


    
Najsympatyczniejsza zawodniczka - Zuzia Skórka - UKS Jar Elbląg
Najsympatyczniejszy zawodnik - Jakub Cholewa - UKS Jar Elbląg
 Najsympatyczniejszy sędzia - Joanna Jankowska

Janusz Krasowski  wicedyrektor Zespołu Szkół nr 1

 



FOTKI-PIĄTEK

FOTKI-SOBOTA


FILMIK-SOBOTA-CZ-1

FILMIK-SOBOTA-CZ-2
Komentarze
MJ dnia April 05 2011 13:49:41
Po zapoznaniu z obsadą chłopców - pierwsze miejsce bezapelacyjnie Nenufar Ełk
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Redaktor/Admin SKM
Zbyszek Bytomski:
GG:10279509
Skype:zbyszekb1963
zbyszekbytomski @gmail.com
Telefon: 666 015 204
Konto w Banku Śląskim
86 1050 1331 1000 0010 0326 2985

Najnowszy MVP nr 50 Jubileuszowy
Copyright © 2007 by Zibi