Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
FOTO ¦KM Kadry 93-97 Kadry woj. 98/02 Minibasket 05/07 2008 2009 2010 A 2010 B 2011 A 2011 B Foto 2012 A 2012 / 2016 Foto 2011 B Foto 2011 A Foto 2010 A July 25 2016 06:13:19
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¦l±ska
  ¦l±scy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnętrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia

Fotogalerie 2005/2016

Turnieje 2011/2016
  U-11 Rocznik 2006
  U-12 Rocznik 2005
  U-13 Rocznik 2004
  U-14 Rocznik 2003
  U-15 Rocznik 2002
  U-16 Rocznik 2001
  U-18 Rocznik 1999
  Rocznik 2000
  Rocznik 1998
  Rocznik 1997
  Rocznik 1996
  Rocznik 1995
  Rocznik 1994

¦KM 2006/2016

Kadra ¦l±ska

Kadra Polski

Gala ¦KM

Minikoszykówka ¦KM

SKM na Finałach MP

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

Najnowsze Filmik
Współpraca

UKS Chromik Żary

UKS Basket Regnum Bydgoszcz

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Pawłowice

Górnik Wałbrzych

KS Pogon Ruda ¦l±ska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

NiedĽwiadki Przemy¶l

¦l±ski Zwi±zek Koszykówki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Zwi±zek Koszykówki

WKS SLˇSK Wrocław

Wisła Kraków

TKS Ro¶ Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wrocław 96

Korsarz Gdańsk

TKM Włocławek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

Nenufar Ełk

WKK Wrocław

Pyra Poznań

PZKosz

SMS Pzkosz Władysławowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

¦l±ski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

¦l±ska Letnia Liga Koszykówki

Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Go¶ci Online: 6
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 1,836
Nieaktywowany Użytkownik: 8
Najnowszy Użytkownik: ~przecz76
Statystyka
Stat 24

Galeria 2012-2016
Losowa fotka
ALL STAR dziewczyny U-13 /U-16
ALL STAR dziewczyny U-13 /U-16
III Gala¦KM Ruda ¦l±ska 2009
I Międzynarodowy Turniej Barbórkowy rocz.1999 Katowice 2-4.XII.2011
Turnieje Podsumowanie
 I MIĘDZYNARODOWY BARBÓRKOWY TURNIEJ KOSZYKÓWKI CHŁOPCÓW
KATOWICE, 2 grudzień – 4 grudzień 2011 r.


Organizatorzy Turnieju składaj± serdeczne podzieńkowania:
Pani Maria Wieczorek (dyrektor SP 27)
Pani Irena (dyrektor Gimnazjum 19)
Supermarket Piotr i Paweł
PRIMO-PRINT (Reklama-Poligrafia)
Klub Zapa¶niczy SLAVIA Ruda ¦l±ska
Komenda ZHP Jaworzno
Firma Dagma
Cukiernia Bajka Baszczyńska i Baszczyński Sp.J.
Fundacja MG 13
Pan Wiesław Sewioł
Pan Michał Bentkowski
Górnikom:
Zwierzyński Ryszard – KWK Wujek
Bielecki Jan – KWK Staszic
Powolny Jan - Główny Instytut Górnictwa

Prezes UKS  SP 27 Katowice  Artur Mikruta

Hala Sportowa przy Gimnazjum Nr 19

 GRUPA A - WYNIKI

NiedĽwiadki Przemy¶l - Trójka Sieradz  27 : 31
MBK Żilina A  - Nenufar Ełk  26 : 33
Prievidza - Polonia Warszawa  27 : 32
MBK Żilina A - NiedĽwiadki Przemy¶l 52 : 22
Nenufar Ełk  - Polonia Warszawa  27 : 55
Trójka Sieradz  - Prievidza  24 : 75
Nenufar Ełk  - NiedĽwiadki Przemy¶l  35 : 30
MBK Żilina A  - Prievidza 33 : 56
Trójka Sieradz   - Polonia Warszawa  20 : 80

NiedĽwiadki Przemy¶l   - Prievidza 32 : 63
Nenufar Ełk - UKS Trójka Sieradz   59 : 32
MBK Żilina A  -  Polonia Warszawa  60 : 54
Nenufar Ełk  - Prievidza 48 : 62
MBK Żilina A  -  UKS Trójka Sieradz  66 : 37
NiedĽwiadki Przemy¶l  -  Polonia Warszawa 29 : 58

   MPKT K-Z K-SBILANS 
 1MKS Polonia Warszawa   5 9 4 1 279 163  116
 2BK Prievidza (Słowacja)   5 9 4 1 283 169  114
 3UKS 5  Nenufar Ełk 5 8 3 2 202 205   -3
 4MBK VIKTORIA  Żilina (Słowacja)  5 8 3 2 237 202    35
 5UKS Trójka Sieradz  5 6 1 4 144 307-163
 6NiedĽwiadki REM II Przemy¶l   5 5 0 5 140 239  -99

Hala sportowa przy Szkole Podstawowej Nr 27

 Grupa B - WYNIKI

MBK Żilina B - MUKS Kotwica Kołobrzeg  53 : 27
ŁKS ŁódĽ -  "Iskra" Osieczna 41 : 43
UKS SP27 Katowice  - Grodno 57 : 50
MBK Żilina B – ŁKS ŁódĽ  63 : 38
MUKS Kotwica Kołobrzeg – Grodno  37 : 29
"Iskra" Osieczna -  UKS SP27 Katowice 52 : 46
MUKS Kotwica Kołobrzeg – ŁKS ŁódĽ  45 : 14
MBK Żilina B - UKS SP27 Katowice 70 : 36
"Iskra" Osieczna – Grodno  49 : 31
ŁKS ŁódĽ - UKS SP27 Katowice  68 : 32
MUKS Kotwica Kołobrzeg - "Iskra" Osieczna  54 : 22
MBK Żilina B – Grodno 60 : 43
MUKS Kotwica Kołobrzeg - UKS SP27 Katowice 59 : 21
MBK Żilina B - "Iskra" Osieczna  80 : 27
ŁKS ŁódĽ -  Grodno 67 : 41

   MPKT  Z  P P-ZP-SBILANS 
 1 MBK VIKTORIA  Żilina B (Słowacja) 5 10 5 0326171   155
 2MUKS Kotwica Kołobrzeg  5  9 4 1222139   83
 3UKS "Iskra" Osieczna  5  8 3 2193 252   -59
 4ŁKS ŁódĽ  5  7 2 3228 224    4
 5UKS SP 27 Katowice  5  6 1 4192299 -107
 6BK SOKÓŁ Grodno (Białoru¶)   5  5 0 5194 270  -76



 PLAY-OFF  o miejsca 9-12 
TRÓJKA Sieradz - SK SOKÓŁ Grodno  40 : 64
PLAY-OFF  o miejsca 9-12  NIED¬WIADKI REM II Przemysl - UKS SP 27 Katowice 37 : 52
PLAY-OFF o miejsca 5-8  UKS 5 NENUFAR Ełk - ŁKS ŁódĽ 59 : 51
PLAY-OFF o miejsca 5-8  BK Żilina A - UKS ISKRA Osieczna 55 : 26

I   PÓŁFINAŁ    MKS POLONIA Warszawa - UKS KOTWICA  50 Kołobrzeg  80 : 67
II PÓŁFINAŁY BK Prievidza - BK Żylina B 55 : 46 po dogrywce

MECZE O MIEJSCA

mecz o miejsca 11-12  UKS TRÓJKA Sieradz - NIED¬WIADKI REM II Przemy¶l  40 : 51
mecz o miejsca 9-10  UKS SP 27 Katowice - SOKÓŁ Grodno 42 : 30
mecz o miejsce 7-8    ŁKS ŁódĽ - ISKRA Osieczna 69 : 35
mecz o miejsca 5-6    5 NENUFAR Ełk -BK ŻIlina A  52 : 59
mecz o miejsca 3-4    KOTWICA 50 Kołobrzeg - BK Żilina B 37 : 41
mecz o miejsca 1-2
    POLONIA Warszawa - BK Previdza 41 : 53

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE


 ALL-STARS 9 Najlepsza Piatka Turnieju

PADALA JOZEF ( BK Żilina A Słowacja)
HEBIBI SAMIR ( BK Żilina B Słoawacja )
GASPARIK MATUS ( BK Prievidza Slowacja)
GRYCZKA JAN ( MUKS KOTWICA Kołobrzeg Polska )
SKOWROŃSKI ARTUR (MKS POLONIA Warszawa Polska )





 MVP TURNIEJU
MIKULAS MOMINIK
BK Previdza
(Słowacja)


 NAJLEPSZY STRZELEC TURNIEJU
ŁUKASZ KOLENDA
UKS 5 NENUFAR EŁK
(Polska)


500-FOTO-ZIBI

FILMIKI-ZIBI



KLASYFIKACJA KOŃCOWA

M FOTKA DRUŻYNY   MVP   DRUŻYNY  M  FOTKA DRUŻYNY   MVP  DRUŻYNY 
  1    2    
  BK Prievidza (Słowacja) Bulik Marek MAGDOLEN MATUS  POLONIA WARSZAWA -  Gryko Karol TOMCZUK MICHAŁ
 3     4   
  BK Żilina B (Słowacja) Hlavaty Stefan DUSA ANDREJ KOTWICA Kołobrzeg- Gryczka Andrzej WŁODARCZYK D.
 5     6   
  BK Żylina A (Słowacja) Chudik Miroslaw BLAZICEK LUBOS  UKS NENUFAR 5 Ełk Traskowski Edward MOCARSKI RAFAŁ
 7     8   
  ŁKS ŁódĽ - Tarasiuk Andrzej KUJAWA KACPER  ISKRA Osieczna  Chudobski Bogusz URBANIAK DAMIAN
  9     10   
  UKS SP 27 Katowice -  Mikruta Artur ¦CIEGIENNY JAKUB  SOKÓL Grodno Diediewicz Andrzej BLIZNIUK WŁADEK
 11     12   
 NIEDŻWIADKI Przemy¶l - Puchalski DanielKARPIŃSKI WIKTOR  UKS TRÓJKA Sieradz - Dobroszek Witold KOPERSKI MACIEJ



ZAPRASZAMY ZA ROK !!!

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
ME U20 Dywizja B
ME U18 Dywizja B
ME U16 Dywizja A
Redaktor/Admin SKM
Zbyszek Bytomski:
GG:10279509
Skype:zbyszekb1963
zbyszekbytomski @gmail.com
Telefon: 666 015 204
Konto w Banku ¦l±skim
86 1050 1331 1000 0010 0326 2985

Najnowszy MVP nr 53
Kolekcja Koszulek 654
Copyright © 2007 by Zibi