Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
FOTO ŚKM Kadry Minibasket 05/07 2008 2009 2010 A 2010 B 2011 A 2011 B 2012 A 2012 B / 2014December 19 2014 10:22:32
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Archiwum 2007/2014
  Mistrzowie Śląska
  Śląscy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnętrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia
  MP 2015
  ME 2015

Fotogalerie 2005/2012

Turnieje 2011/2014
  U-11 Rocznik 2004
  U-12 Rocznik 2003
  U-13 Rocznik 2002
  U-14 Rocznik 2001
  U-15 Rocznik 2000
  U-16 Rocznik 1999
  U-18 Rocznik 1997
  Rocznik 1998
  Rocznik 1996
  Rocznik 1995
  Rocznik 1994

ŚKM 2006/2014

Kadra Śląska

Kadra Polski

Gala ŚKM

Minikoszykówka ŚKM

SKM na Finałach MP

ŚKM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

Najnowsze Filmik
Współpraca

UKS Basket Regnum Bydgoszcz

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Pawłowice

Górnik Wałbrzych

KS Pogon Ruda Śląska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

Niedźwiadki Przemyśl

Śląski Związek Koszykówki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Związek Koszykówki

WKS SLĄSK Wrocław

Wisła Kraków

TKS Roś Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wrocław 96

Korsarz Gdańsk

TKM Włocławek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

Nenufar Ełk

WKK Wrocław

Pyra Poznań

PZKosz

SMS Pzkosz Władysławowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

Śląski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

Śląska Letnia Liga Koszykówki

Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 7
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 1,678
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~kibic 23
Statystyka
Stat 24

Galeria 2012-2014
Kolekcja Koszulek 502
Losowa fotka
Radom - Kolbudy Szymkiewicz w tym meczu zdobył 49 pkt
Radom - Kolbudy Szymkiewicz w tym meczu zdobył 49 pkt
Turniej młodzików r.94 Radom 2007
Puchar Gorc rocz.1999 Nowy Targ 14-16.IX.2012
Turnieje Podsumowanie
\Krakowski Okręgowy Związek Koszykówki w Krakowie podaje do wiadomości terminarz turnieju chłopców ur. 1999 i młodszych o Puchar Gorc, który zostanie rozegrany w dniach: 14.09 - 16.09.2012 r. w Ośrodku Sportowym Gorce w Nowym Targu al. Tysiąclecia 74.


SKM składa serdecznie podziekowanie prezesowi KZKosz Zdzisławowi Kasykowi za zaprszenie na turniej a CRACOVI Kraków za transport do Nowego Targu


WYNIKI SPOTKAŃ - GRUPA „A”:

TS Wisła Kraków - KS Korona Kraków 59 : 64  (16:15, 16:11, 14:19, 13:19)
Kuźnia Stalowa Wola - STS Wikar Nowy Sącz 104 : 28 (19:4, 24:6, 36:8, 25:10)
Kuźnia Stalowa Wola - TS Wisła Kraków  37 : 68  (7:14, 8:22, 8:20, 14:12)
KS Korona Kraków  - STS Wikar Nowy Sącz  83 : 13  (16:1, 25:2, 20:7, 22:3)
Kuxnia Stalowa Wola - KS Korona Kraków  37 : 51  (11:10, 5:15, 7:17, 14:9)
STS Wikar Nowy Sącz - TS Wisła Kraków  14 : 100 (2:30, 4:25, 0:30, 8:15)

TABELA KOŃCOWA GRUPA „A”

1 KS Korona Kraków 6 pkt. 198 : 109
2 TS Wisła Kraków 5 pkt. 227 : 115
3 Gimnazjum Stal Stalowa Wola 4 pkt. 178 : 147
4 STS Wikar Nowy Sącz 3 pkt.  55 : 287

WYNIKI SPOTKAŃ - GRUPA „B”:

Piotrówka Radom - Piątka Nowy Targ 45 : 99  (11:28, 13:24, 11:26, 10:21)
Regis Wieliczka - Cracovia 1906 Kraków 44 : 88  (9:24, 9:33, 10:16, 16:15)
Piątka Nowy Targ - Cracovia 1906 Kraków 51 : 43  (13:6, 11:17, 13:15, 14:5)
Regis Wieliczka - Piotrówka Radom 44 : 62  (14:20, 4:24, 11:11, 15:7)
Piątka Nowy Targ - Regis Wieliczka 73 : 46  (16:8, 17:10, 22:12, 18:16)
Piotrówka Radom - Cracovia 1906 Kraków 29 : 64  (9:19, 7:12, 12:18, 1:15)

TABELA KOŃCOWA  GRUPA  „B”

1 KS Cracovia 1906 Kraków  4 pkt.      152 :   73 
2 MKS Piotrówka Radom  3 pkt.  91 : 108
3 UKS Regis Wieliczka  2 pkt.   88 : 150
4 UKS Piątka Nowy Targ rocz.1998 (poza klasyfikacj)

MECZE O MIEJSCA

o miejsce – 7 Wikar Nowy Sącz – Piątka Nowy Targ  22 : 109 (13:22, 4:32,5:28, 0:27)
o miejsce – 5 Kuźnia St. Wola  – Regis Wieliczka 58 : 56 (18:14, 10:8, 12:16, 18:18)
o miejsce – 3 Piotrówka Radom  – Wisła Kraków  67 : 86 (17:26, 19:16,18:23, 13:21)
FINAŁ: Cracovia 1906 Kraków  – Korona Kraków  65 : 55 (22:10, 12:19,12:10, 19:16)

Ostateczna kolejność

1. KS Cracovia 1906 Kraków
2. KS Korona Kraków
3. TS Wisła Kraków
4. MKS Piotrówka Radom
5. Gimnazjum Stal Stalowa Wola
6. UKS Regis Wieliczka
7. STS Wikar Nowy Sącz
- . UKS Piątka Nowy Targ  rocz.1998 (poza klasyfikacją)

ALL STARS  TURNIEJU
Kacper Nowak                KS Cracovia 1906 Kraków
Mateusz Szlachetka        KS Korona Kraków    
Dominik Krakowiak        TS Wisła Kraków          
Kacper Rojek                 MKS Piotrówka Radom
Mateusz Nieznański        Gimnazjum Stal Stalowa Wola
Wojciech Jaszczyk          UKS Regis Wieliczka
Krzysztof Obrzut            STS Wikar Nowy Sącz
Maksymilian Senio          UKS Piątka Nowy Targ

TOP 10 NAJSKUTECZNIEJSI STZRELCY TURNIEJU

1.Patryk  Pachołek           4/71 WISŁA KRAKÓW
2.Wojciech  Jaszczyk       4/53 REGIS WIELICZKA
   Mateusz  Wilk             4/53 CRACOVIA KRAKÓW
4. Jakub  Baniak            4/47 REGIS WIELICZKA
5. Michał  Pieniążek        4/46 KORONA KRAKÓW  
6. Tomasz  Betley          4/44 KORONA KRAKÓW
7. Maksymilian  Jakubek 4/43 WISŁA KRAKÓW
   Kacper  Rojek              4/43 PIOTRÓWKA RADOM
9.Jan  Klimczyk               4/42 REGIS WIELICZKA
10.Kacper  Kurek             4/41 KUŹNIA STALOWA WOLA

COS MI SIĘ USZKODZIŁO W TYM NEWSIE ( MUSZE ZROBIC JESZCZE RAZ )


FOTO-ZIBI


FILMIKI-ZIBI

     
  
KS CRACOVIA 1906 KRAKÓW

1.  Mateusz  Wilk                    4/53
2.  Kacper  Nowak                 4/47
3.  Mikołaj  Leja                      4/35
4.  Dominik  Półtorak              4/32
5.  Damian  Łapcik                 4/26    
6. Karol  Sasnal                       4/24
7. Jakub  Szkolak                    4/17
8. Dominik  Borkowski            4/16
9. Bartosz  Salamon                 4/7
10. Piotr  Nabielec                  4/3

Trener: Mateusz Bukała

  
  KS KORONA KRAKÓW

1. Michał Pieniążek 4/46
2. Tomasz Betley 4/44
3. Mateusz Szlachetka 4/30
4. Bartłomiej Chmiel 4/3
20:15:20
5. Maciej Skorupski 4/22
6. Jan Graniczka 4/16
7. Patryk Tlałka 4/15
8. Jan Brykalski 4/13
9. Michał Jaworski 4/13
10. Tomasz Wolsza 4/12
11. Bartosz Kawula 4/10
12. Kacper Nogieć

trener: Andrzej Dudek

  
  TS WISŁA KRAKÓW

1. Patryk Pachołek 4/71
2. Maksymilian Jakubek 4/43
3. Mateusz Nowacki 4/37
4. Krystian Nowakowski 4/36
5. Dominik Krakowiak 4/24
6. Michał Chrabota 4/24
7. Hubert Szeliga 4/2
8. Mikołaj Leja 3/20
9. Aleksander Rumian 4/11
10. Piotr Partyka 4/10
11. Maciej Zyskowski 3/7
12. Kamil Igła 4/5
13. Grzegorz Świgoń 4/2

Trener: Piotr Piecuch
  
  MKS PIOTRÓWKA RADOM

1. Kacper Rojek 4/43
2. Kacper Wydra 4/27
3. Mateusz Pasik 4/21
4. Błażej Sowa
5. Aleksander Goliat 4/17
6. Sebastian Kotowski 4/17
7. Kacper Chylak 4/15
8. Krzysztof Ogorzałek 4/15
9. Arkadiusz Adamczyk 4/14
10. Maksymilian Czapla 4/14
11. Kamil Jakubowski 3/2
12. Jakub Kaca 4/0

Trener: Dawid Mazur
  
  GIMNAYJUM STAL STALOWA WOLA

1. Kacper Kurek 4/41
2. Patryk Parus 4/31
3. Wiktor Trawiński 4/30
4. Remigiusz Krzysik 4/30
5. Jacek Waściński 4/25
6. Mateusz Nieznański 4/21
7. Dawid Gumiela 4/18
8. Marcel Kosiński 4/17
9. Michał Kulawski 4/11
10. Artur Rapiński 4/8
11. Krzysztof Szewczyk 2/4
12. Kamil Szóstka 3/0

Trener: Robert Bełczowski
  
  UKS REGIS WIELICZKA

1. Wojciech Jaszczyk 4/53
2. Jakub Baniak 4/47
3. Jan Klimczyk 4/42
4. Eryk Cygan 4/34
5. Antoni Gawor 4/8
6. Adrian Cios 4/6
7. Jakub Śliwa 4/0
8. Tomasz Dyngosz 4/0
9. Michał Radliński 4/0
10. Tomasz Pamuła 4/0

trener: Tomasz Troja
  
  STS WIKAR NOWY SACZ

1. Paweł Kafarski 4/23
2. Rafał Faliński 4/13
3. Krzysztof Obrzut 4/9
4. Łukasz Wojtas 4/7
5. Jakub Jargut 4/6
6. Sebastian Wojnar 4/5
7. Alan Fałowski 4/4
8. Kamil Bargieł 4/4
9. Marek Zakrzewski 4/2
10. Adrian Rojna 4/2
11. Mateusz Obrzut 4/2
12. Jan Repel 4/0

Trener: Arkadiusz Konieczny
  
  UKS PIATKA NOWY TARG

1. Maciej Trzciński 4/116
2. Maksymilian Senio 4/58
3. Dawid Kalata 4/35
4. Kamil Pierwoła 4/31
5. Daniel Żegleń 4/30
6. Konrad Burdyn 4/26
7. Krystian Kuraś 4/9
8. Michał Behounek 4/8
9. Piotr Leja 4/7
10. Szymon Szymański 4/6
11. Kacper Jaskierski 4/4
12. Sebastian Janik 2/2
13. Kacper Bryniarski 3/0

trener: Wojciech Polak
  
Redaktor/Admin SKM
Zbyszek Bytomski:
GG:10279509
Skype:zbyszekb1963
zbyszekbytomski @gmail.com
Telefon: 666 015 204
Konto w Banku Śląskim
86 1050 1331 1000 0010 0326 2985

Najnowszy MVP nr 51
Copyright © 2007 by Zibi