Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
FOTO ŚKM Kadry Minibasket 05/07 2008 2009 2010 A 2010 B 2011 A 2011 B 2012 A 2012 B / 2014October 31 2014 20:06:47
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Archiwum 2007/2014
  Mistrzowie Śląska
  Śląscy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnętrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia
  MP 2014/2015

Fotogalerie 2005/2012

Turnieje 2011/2014
  U-11 Rocznik 2004
  U-12 Rocznik 2003
  U-13 Rocznik 2002
  U-14 Rocznik 2001
  U-15 Rocznik 2000
  U-16 Rocznik 1999
  U-18 Rocznik 1997
  Rocznik 1998
  Rocznik 1996
  Rocznik 1995
  Rocznik 1994

ŚKM 2006/2014

Kadra Śląska

Kadra Polski

Gala ŚKM

Minikoszykówka ŚKM

SKM na Finałach MP

ŚKM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

Najnowsze Filmik
Współpraca

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Pawłowice

Górnik Wałbrzych

KS Pogon Ruda Śląska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

Niedźwiadki Przemyśl

Śląski Związek Koszykówki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Związek Koszykówki

WKS SLĄSK Wrocław

Wisła Kraków

TKS Roś Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wrocław 96

Korsarz Gdańsk

TKM Włocławek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

Nenufar Ełk

WKK Wrocław

Pyra Poznań

PZKosz

SMS Pzkosz Władysławowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

Śląski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

Śląska Letnia Liga Koszykówki

Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 1,672
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~pol
Statystyka
Stat 24

Galeria 2012-2014
Kolekcja Koszulek 423
Losowa fotka
Tambor Marta UKS LA BASKET Piekary Śl.
Tambor Marta UKS LA BASKET Piekary Śl.
Kadra Śląska rocznik 1994
XVII Elbasket chł. i dz. rocz.2001 Elbląg 14-17.III.2013
Turnieje Podsumowanie
 17.03.2013r. zakończył się XVII Ogólnopolski Turniej Minikoszykówki Dziewcząt i Chłopców „Elbasket 2013”. Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy „Jar” oraz Zespół Szkół nr 1 w Elblągu (Szkoła Podstawowa nr 11 i Gimnazjum nr 4).Tegoroczny turniej objął honorowym patronatem Prezydent Miasta Elbląga – pan Grzegorz Nowaczyk. Rozegrano łącznie 96 meczów na 4 boiskach jednocześnie. Sponsorami imprezy był m.in. Urząd Miasta w Elblągu.
 
Ogromne podziękowania za organizację i przeprowadzenie tej sportowej imprezy należą się nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz uczniom Zespołu Szkół nr 1. Wszyscy trenerzy poszczególnych drużyn podkreślali, że jest to najbardziej wartościowy i najlepiej zorganizowany turniej mini koszykówki w Polsce. Goście wyjechali z Elbląga z zapewnieniem, że chętnie przyjadą za rok na XVIII już
Elbasket.
Nagrodę specjalną otrzymała trenerka UKS SIÓDEMKA TREFL Sopot Joanna Kowalska, która pierwsze kroki koszykarskie stawiała właśnie w Szkole Podstawowej nr 11 i Gimnazjum nr 4 w Elblągu. Jej trenerką była Magdalena Kołacka – nauczycielka wychowania fizycznego Zespołu Szkół nr 1.

DZIEWCZYNY

KLASYFIKACJA KOŃCOWA  / WYRÓŻNIENIE W DRUŻYNIE

 1 UKS LABASKET WARSZAWA - VANESSA ENGELE

2 TROPS KARTUZY - ANETA LITWIC
3 MKK SOKOŁOW PODLASKI - JULIA PAWLUK
4 UKS JAR ELBLĄG - JULIA NOWIŃSKA
5 MUKS BYDGOSZCZ - MARIKA CZARNIOWSKA
6 TRÓJKA ŻYRARDÓW - JULIA ZDANOWSKA
7 SIÓDEMKA SOPOT - WERONIKA BERLACH-TUKALSKA
8 JEDYNKA NIDZICA - OLIWA KURZĄDKOWSKA
9 KKS OLSZTYN - ZOFIA STARUCH
10 PSP 1 STAROGARD GDAŃSKI - PATRYCJA USZACKA
11 FLESZ 63  BYDGOSZCZ - JULIA KOBUZ
12 JEDYNKA PELPLIN - SARA BIELEŃSKA
13 OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP.- JULIA SZYMANKIEWICZ
14 TMK POMORZE TCZEW - JULIA REDZIMSKA
15 TMK POMORZE TCZEW - MARTYNA KIJ
16 SP 11 ELBLĄG - JULIA ZIELIŃSKA


 ALL -STARS


WIKTORIA GROBLEWSKA - LABASKET WARSZAWA
DOMINIAK NATALIA - LABASKET WARSZAWA
KAMILA KOSTUCH - TROPS KARTUZY
ANNA ADAMCZYK - TROPS KARTUZY
MAJA HAPONIK - MKK SOKOŁÓW PODLASKI

KRÓL STRZELCÓW: EMILA KOŚLA - LA BASKET WARSZAWA

FOTO-ZIBI

FILMIKI-ZIBI

http://zs1.elblag.com.pl/

CHŁOPCY

KLASYFIKACJA KOŃCOWA / WYRÓŻNIENIA W DRUŻYNIE

 1 OLIMPIJCZY OSTRÓW WIELKOPOLSKI - DOMIKI PAŁATYŃSKI
2 UKS BIAŁOŁĘKA - MACIEJ ADAMIAK
3 NOVUM BYDGOSZCZ - JAKUB ULCZYŃSKI
4 SIÓDEMKA TREFL SOPOT - ŁUKASZ KLAWA
5 KORSARZ GDAŃSK - PIOTR DURIASZ
6 TRÓJKA ŻYRARDÓW - GRZEGORZ DUKACZEWSKI
7 DE LA SALLE GDAŃSK - MATEUSZ ŁANGOWSKI
8 UKS 7 TREFL II SOPOT - WOJCIECH DZIERŻAK
9 ŻUBRY BIAŁYSTOK - FILIP NIERADA
10 JAR ELBLĄG - TYMOTEUSZ MICIAK
11 POGOŃ RUDA ŚLĄSKA - TOMASZ PUSTELNIK
12 MKK BASKET KOSZALIN - FILIP SIEWRUK
13 SKS STAROGARD GDAŃSKI - MACIEJ ŚLIWICKI
14 TMK POMORZE TCZEW - MACIEJ PILSKI
15 SP 3 KOSZALIN - ERYK BUKOWSKI
SP 11 ELBLĄG - ŁUKASZ TWARDOWSKI

 ALL STARS

NIKODEM MALONG - OLIMPIJCZYK OSTRÓW WIELKOPOLSKI
MICHAŁ KAZIMIERCZAK - OLIMPIJCZYK OSTRÓW WIELKOPOLSKI
KACPER KUROWSKI - UKS BIAŁOŁĘKA
KACPER PIECHOWICZ - UKS BIAŁOŁĘKA
MATEUSZ ZIÓŁKOWSKI - NOVUM BYDGOSZCZ

KRÓL STRZELCÓW: SKOWROŃSKI DAMIAN - UKS BIAŁOŁĘKA WARSZAWA


FOTO-ZIBI

FILMIKI-ZIBI

http://zs1.elblag.com.pl/
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Sonda
Redaktor/Admin SKM
Zbyszek Bytomski:
GG:10279509
Skype:zbyszekb1963
zbyszekbytomski @gmail.com
Telefon: 666 015 204
Konto w Banku Śląskim
86 1050 1331 1000 0010 0326 2985

Najnowszy MVP nr 51
Copyright © 2007 by Zibi