Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
FOTO ¦KM Kadry Minibasket 05/07 2008 2009 2010 A 2010 B 2011 A 2011 B 2012 A 2012 B / 2014December 18 2014 18:20:06
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Archiwum 2007/2014
  Mistrzowie ¦l±ska
  ¦l±scy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnętrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia
  MP 2015
  ME 2015

Fotogalerie 2005/2012

Turnieje 2011/2014
  U-11 Rocznik 2004
  U-12 Rocznik 2003
  U-13 Rocznik 2002
  U-14 Rocznik 2001
  U-15 Rocznik 2000
  U-16 Rocznik 1999
  U-18 Rocznik 1997
  Rocznik 1998
  Rocznik 1996
  Rocznik 1995
  Rocznik 1994

¦KM 2006/2014

Kadra ¦l±ska

Kadra Polski

Gala ¦KM

Minikoszykówka ¦KM

SKM na Finałach MP

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

Najnowsze Filmik
Współpraca

UKS Basket Regnum Bydgoszcz

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Pawłowice

Górnik Wałbrzych

KS Pogon Ruda ¦l±ska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

NiedĽwiadki Przemy¶l

¦l±ski Zwi±zek Koszykówki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Zwi±zek Koszykówki

WKS SLˇSK Wrocław

Wisła Kraków

TKS Ro¶ Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wrocław 96

Korsarz Gdańsk

TKM Włocławek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

Nenufar Ełk

WKK Wrocław

Pyra Poznań

PZKosz

SMS Pzkosz Władysławowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

¦l±ski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

¦l±ska Letnia Liga Koszykówki

Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Go¶ci Online: 10
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 1,677
Nieaktywowany Użytkownik: 1
Najnowszy Użytkownik: ~bodygard
Statystyka
Stat 24

Galeria 2012-2014
Kolekcja Koszulek 502
Losowa fotka
15 Jeszke Damian NOVUM Bydgoszcz
15 Jeszke Damian NOVUM Bydgoszcz
Kadra Polski rocznik 1995
XVII Łomżyńska Zima rocz.2001 Łomża 28.II - 2.III.2014
Turnieje Podsumowanie
 XVII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MINI KOSZYKÓWKI CHŁOPCÓW
R O C Z N I K    2001 i mł. „,Ł o m Ż y Ń s k a  Z i m a  2 0 1 4””
pod patronatem : Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej
o puchar P R E Z Y D E N T A    Ł O M Ż Y










 MVP:

BIELIŃSKI FILIP
UKS BASKET 47 BIALYSTOK


 NAJEPSZY OBROŃCA:
TRZONKOWSKI FILIP
UKS 9 ŁOMŻA

 NAJLPESZY ROZGRYWAJˇCY
ARNAS MARTISAUSKA
LAZDIJA LITWA



FOTO ZIBI

FILMIKI ZIBI









 ALL-STARS

MILLER ADAM - UKS MOSM BYTOM
CHOJNOWSKI DAWID - UKS BASKET 47 BIALYSTOK
WOJDAKOWSKI BARTOSZ - MOSIR BIELSK PODLASKI
KOŁAKOWSKI MICHAŁ - UKS 9 ŁOMŻA
HOCIĘBA PATRYK - UKS 3 DZIALDOWO






 TOP 10
NAJLEPSI STRZELCY TURNIEJU

1 BOŃKOWSKI SZYMON 106 PKT. – UKS 3 DZIAŁDOWO
2 ARWAS MIARTISAUSKAS 82 - LITWA
3 SAWICKI SEBASTIAN 81 - MOSIR BIELSK PODLASKI
4 KOŁAKOWSKI MICHAŁ 74 - UKS 9 ŁOMŻA
5 PRZYTULSKI MATEUSZ  69 - BASKET 47 BIAŁYSTOK
6 CHOJNOWSKI DAWID 68 – BASKET 47 BIALYSTOK
7 GRZˇDZIEL SZYMON 67 – MOSM BYTOM
8 MIARTISAUSKAS ARVAS 63 – LITWA
9 ORŁOWSKI KRZYSZTOF 54 – ASTORIA BYDGOSZCZ
10 HOCIĘBA PATRYK 47 - UKS 9 DZIAŁDOWO





 TOP 10 NAJLEPSI W RZUTACH ZA TRZY PUNKTY

1 WADOWSKI FILIP 9X3 MOSM BYTOM
2BORKOWSKI SZYMON 6X3 TRÓJKA DZIAŁDOWO
3 MILLER ADAM 5X3 MOSM BYTOM
   HOCIEBA PATRYK 5X3 TRÓJKA DZIALDOWO
5 TITAS GERWELIS 4X3 LITWA
   CH0JNOWSKI DAWID 4X3 BASKET BIAŁYSTOK
7 GITYS STANKAVICIUS 3X3 LITWA
   ARNAS MARTINSAUSKAS 3X3 LITWA
   JASTRZĘBSKI BRUNON 3X3 MOSM BYTOM
10 WISNIEWSKI ADAM 2X3 BASKET 47 BIALYSTOK



KLASYFIKACJA KOŃCOWA

    WYRÓŻNIENIE TRENERA
 1   UKS BASKET 37 BIAŁYSTOK

20.PRZYTULSKI MATEUSZ  8+23+12+8+12+6= 69
88.WI¦NIOWSKI ADAM  4+0+4+4+7+3 = 22
98.DZIENIS PATRYK  3+4+6+4+6+0 = 23
34.NIE¦CIÓR JAKUB  7+0+8+3+10+6 = 34
33. IWANIUK ADRIAN  2+0+2+2+10+0 - 16 >>>>>
41.BIELIŃSKI FILIP  6+8+8+2+8+6 = 36
42.WISZNIEWSKI MICHAŁ  0+8+5+0+0+2 = 15
13.CIERECH KRYSTIAN  2+4+2+0+2+4 = 14
96.CHOJNOWSKI DAWID  10+12+10+16+12+8 = 68
23.LASKOWSKI MARCIN  2+0+2+0+2+2 = 8
77.TARGOŃSKI PIOTR  3+2+0+4+6+2 = 17
38.BIELSKI PRZEMEK  0+0+0+2+8+2 = 12
36.AJDYNA MICHAŁ  4+0+0+2+4+2 = 12
34. NIE¦CIÓR JAKUB  7+0+8+3+10+6 = 34

TRENER: MIROSŁAW WIERZBICKI
 
 2  UKS DZIEWIˇTKA ŁOMŻA

4.SIWEK PATRYK  4+1+8+0+6+4 = 23
5.BOĆ HUBERT  0+0+0+2+0+0 = 2
6.KOŁAKOWSKI MICHAŁ  18 +0+7+10+22+17 = 74
7.KONOPKO FILIP  0+0+0+0+0+0 = 0
8.SOKOŁOWSKI JAKUB  0 +0+0+0+0+0 = 0
9.KOZIKOWSKI MARCIN  0+0+0+0+0+0 = 0
11.SARNACKI JAKUB   0+0+0+0+2+2 0 = 4
12.KOZŁOWSKI DAWID  4+2+4+6+6+4 = 24
13.RAMOTOWSKI JAKUB   6+0+7+11+3 = 27 >>>>
14.WŁODKOWSKI PAWEŁ 0+2+11+1+0 = 14
15.SOBIECHOWSKI MICHAŁ  2+0+2+0+1 = 5
16.TRZONKOWSKI FILIP 8+3+10+8+8 = 37
17.SZMITKO MATEUSZ  0+2+0+2+2 = 6
18. FIGIEL MATEUSZ   0+0+0+0+0 = 0

TRENER: KAMIŃSKI WOJCIECH
 
 3  UKS MOSM BYTOM

4.BRUNON JASTRZĘBSKI 4+6+8+3+4+11 = 36
5.ADAM MILLER  3+18+5+6+8+6 = 46
6.FILIP WADOWSKI  9+12+5+3+7+4 = 40
7.MIŁOSZ HANDZIUK  2+0+0+0+0+0 = 2
8.GRZEGORZ HOFMAN  0+0+2+0+0+0 = 2
9.TOMASZ KRZYŻOWSKI 0+0+0+0+2+0 = 2
10.DANIEL DUŻY - KONTUZJA
11.SZYMON GRZˇDZIEL 16+9+11+8+11+12 = 67 >
12.MARCIN JANUS  3+2+2+4+4+6 = 21
14.TOBIARZ SYGUDA 0+2+0+1+0+0 = 3
15.BRAIAN SUWAŁA  4+2+2+0+8+2 = 18
16 SZEREMETA SZYMON  0+0+0+0+2+2 = 4

TRENER: RADOSŁAW FUDALI
 
 4  MOSIR BIELSK PODLASKI

5.NIGEREWICZ JAKUB  0+0+0+0+0+0 = 0
6.ŻERO DAMIAN  6+7+6+4+10+2 = 35
8.DZIUGIEWICZ DANIEL  5+4+4+0+2+2 = 17 >>>
9.WOJDAKOWSKI BARTEK  2+4+0+0+0+0 = 6
10 PROKOWIAK MIKOŁAJ 0+2+2+0+9+3 = 16
12. CZYŻEWSKI WOJCIECH 8+8+2+9+6+0 = 33
13.SAWICKI SEBASTIAN  16+17+3+16+20+9 = 71
14.ŻUKOWSKI RAFAŁ  0+0+4+0+0+1 = 5
15.ŻERO KAMIL  6+0+6+6+4+7 = 29
18.DANISIUK SZYMON  0+0+0+0+0+2 = 2
7. OLSIAŃSKI X+X+3+0+9+4 = 16

TRENER:
WALERIAN JAROSŁAW
 
 5  UKS TRÓJKA DZIAŁDOWO
1.WITKOWSKI DAWID  2+2+0+8+2+0= 14
4.EZMAN JAKUB  0+12+0+0+0+0= 12
6.PIOTROWSKI DAWID  0+0+0+4+0+0= 6
8.JAROSZEWSKI JAKUB 7+6+2+7+4+9= 35
11.NOWORSKI MATEUSZ  0+2+0+0+0+0= 2
13.HOCIĘBA PATRYK  2+5+4+14+11+16= 47
15.KOPYCIŃSKI KACPER  0+6+5+0+4+0= 15
21.ANCZEWSKI HUBERT 7+0+6+6+4+2= 25
23.KURT SEBASTIAN   0+0+0+0+4 = 4
24 ROSEWSKI MIKOŁAJ 0+0+0+0+6+0= 6
25.MICHALSKI WOJCIECH 2+3+0+0+2+1= 8
33.BOŃKOWSKI SZYMON 13+11+32+13+8+29= 106
42.BˇBALICKI KACPER 0+0+0+0+0+0= 0
67.MALINOWSKI MATEUCZ  1+1+2+0+2+0= 6
99.PYDYNKOWSKI BARTOSZ  0+0+0+0+0+0= 0
TRENER: SZCZUREWSKI PAWEŁ
 
 6  LAZDIJU S.C. LITWA

2 SIMONAS KULOKAS  0+0+0+0+0+0= 0
3 ARWAS MIARTISAUSKAS 16+14+11+6+19+16= 82
13 MATAS RIBINSKAS 4+4+6+4+2+2= 22
16 MATAS VALUKONIS  3+6+2+6+0+0= 17
17 GYTIS STANKEVICIUS  5+3+7+2+2+2= 21
18 PAULIOS GRAZEVICIUS  0+0+0+0+0+0= 0
25 TOMAS INOKAUTIS  8+4+0+1+0+9= 22
29 EIMANTAS CESKEVICIUS  0+0+0+0+0+0= 0
32 KORNELIJUS VALUKONIS  0+0+0+0+3+0= 3
34 TITAS GERVELIS 2+8+2+6+3+9= 30
41 SVAJONAS SUKACKAS  0+0+0+0+2+0= 2
45 DOMINYKAS VARNELIS  0+0+2+0+0+0= 2

TRENER: RICARDAS CEPONOWIS


 
 7  ASTORIA  BYDGOSZCZ

4.GˇSIEWSKI MICHAŁ  0+0+0+0+2+2 = 4
5.BRZOZOWSKI GRACJAN  0+2+5+0+1+ 2 =10
6.ZIELIŃSKI MICHAŁ  0+1+0+0+0+2 = 3
7.SIERADZKI JAKUB  2+0+2+2+0+1 = 7
8.NOWAKOWSKI DAWID  0+1+0+0+0+0 = 1
9.SYPNIEWSKI DAMIAN  1+2+3+1+4+0 = 11
10.¦LˇSKI JˇDRZEJ  0+0+0+2+0+4 = 6
11.STACHOWICZ BARTOSZ  1+2+0+0+3+2 = 8
12.MACIEJEWSKI KAJETAN  4+2+0+2+5+0 = 13
13.MAKOWSKI MAKSYMILIAN  2+0+4+0+0+1 = 7
14.ESTKOWSKI MAKSYMILIAN  0+2+0+5+7+0 = 14
15.ORŁOWSKI KRZYSZTOF  4+14+5+17+8+6 = 54
16 WI¦NIEWSKI DAWID  0+2+0+0+0+0 = 2

TRENER: SIWEK ROBERT
 


 WYNIKI

LAZDIJU SC (Litwa)  -  UKS MOS Bytom    31 : 43  (9-23, 5-11, 8-6, 9-3)
MOSiR Bielsk Podlaski  -  Dziewi±tka Łomża 30:41  (10-17, 6-5, 6-9, 8-10)                    
Astoria” Bydgoszcz  -  Basket 47 Białystok   20:45  (1-7, 4-13, 9-9, 6-16) 
UKS „Trójka” Działdowo  -  LAZDIJU SC (Litwa)    57 : 38  (12-12, 11-7, 17-10, 17-9)

Basket 47 Białystok  -  MOSiR Bielsk Podlaski    59 : 32  (16-0, 16-10, 8-3, 19-19)
Trójka Działdowo  -  Astoria Bydgoszcz     51 : 19 (18-6, 7-10, 12-3, 14-0)
MOSM Bytom  -  Basket 47 Białystok    25 : 49  (8-16, 5-10, 6-12, 6-11)
LAZDIJU SC (Litwa)  -  Dziewi±tka Łomża  42 : 30  (16-6, 5-4, 13-4, 8-15)           
MOSiR Bielsk Podlaski  -  Trójka Działdowo   40 : 52  (9-9, 15-11, 8-14, 8-18)
Astoria Bydgoszcz  -  LAZDIJU SC (Litwa)    29 : 39  (13-12, 4-4, 6-10, 6-13)
Dziewi±tka Łomża - Trójka Działdowo    38 : 43  (14-13, 15-11, 12-10, 7-9)
LAZDIJU SC (Litwa)  -  Basket 47 Białystok    38 : 79  (12-18, 4-20, 8-23, 14-18
UKS MOS Bytom  -  ”Astoria” Bydgoszcz    47 : 30  (16-8, 10-7, 17-5, 4-10)  
MOSiR Bielsk Podlaski  -  LAZDIJU SC (Litwa)    60 : 25  (19-8, 17-7, 14-8, 10-2)
Dziewi±tka Łomża - MOSM Bytom    42 : 41  (12-2, 2-9, 11-12, 17-18)
Astoria Bydgoszcz   -    MOSiR Bielsk Podlaski   14 : 45  (2-6, 1-12, 8-14, 3-13)
Basket 47 Białystok  -  Dziewi±tka Łomża  51 : 10  (0-12, 3-9, 4-15, 3-15)  
Trójka Działdowo  -  MOSM Bytom   34 : 51 (11-11, 4-17, 8-3, 11-20)
Dziewi±tka Łomża  - Astoria Bydgoszcz  42 : 28  (10-4, 5-15, 9-4, 18-5)
MOSiR Bielsk Podlaski  - MOSM Bytom   48 : 35  (11-4, 11-7, 12-9, 14-15)
Basket 47 Białystok    Trójka” Działdowo    61 : 38  (7-6, 23-15, 25-6, 6-11)


 M PKT Z P P-Z P-S BILANS
BASKET 47 BIAŁYSTOK 6 12 6 0   
UKS 9 ŁOMŻA 6   11 4 1    
MOSM BYTOM 6  9 3 3 86
82
 +4
MOSIR BIELSK PODLASKI 6  9 3 388
87
 +1
TRÓJKA DZIAŁDOWO 6  9 3 3 86
91
  -5
LAZDIJU SC (Litwa) 6  7   1 5   
ASTORIA BYDGOSZCZ 6  6 0 6   

KONKURSY


 DRUŻYNOWY KONKURS RZUTÓW WOLNYCH
(5 ODDANYCH RZUTÓW KAŻDEGO ZAWODNIKA WZ DRUŻYNY

1 LAZDIJU SC (Litwa)  34 PKT.
2 BASKET 47 BIALYSTOK 31
3 MOSM BYTOM  29
4 MOSIR BIELSK PODLASKI  28
5 ASTORIA BYDGOSZCZ  26
   UKS TROJKA DZIAŁDOWO  26
7 UKS 9 ŁOMŻA  25


 INDYWIDUALNY KONKURS RZUTÓW WOLNYCH

(10 ODDANYCH RZUTÓW)


1 SAWICKI SEBASTIAN 9 PKT - BIELSK PODLASKI
2 GRZˇDZIEL SZYMON  7 PKT - MOSM BYTOM
3 BIELSKI PRZEMYSŁAW 6 PKT. BASKET 47 BIAŁYSTOK
4 TRZONKOWSKI FILIP 5 UKS 9ŁOMŻA
   HOCIĘBA PATRYK 5 PKT. - UKS TRÓJKA DZIAŁDOWO
6 SVAJONAS SUKAUSKA 4 PKT - LAZDIJU SC (Litwa)
7 WISNIEWSKI DAWID 3 PKT. - ASTORIA BYDGOSZCZ






 KONKURS „PIĘCIU KÓŁ”


1 KOCIĘBA PATRYK 18.02 – TRÓJKA DZIAŁDOWO
2 SYPNIEWSKI DAMIAN 19.01 – ASTORIA BYDGOSZCZ
3 BOŃKOWSKI SZYMON 20.34 – TRÓJKA DZIAŁDOWO

4 KOŁAKOWSKI MICHAŁ 20.37 – UKS 9 ŁOMŻA
5 AJDYNA MICHAŁ 20.49 – BASKET 47 BIAŁYSTOK
6 DZIENIS PATRYK  21.34 – BASKET 47 BIAŁYSTOK
7 MILLER ADAM 21.73 MOSM BYTOM
8 GRZˇDZIEL SZYMON 22.46 MOSM BYTOM
9 ŻERO KAMIL 22.48 – MOSIR BIELSK PODLASKI
10 WADOWSKI FILP 22.64 – MOSM BYTOM
11 LASKOWSKI MARCIN 23.07 – BASKET 47 BIALYSTOK
12 SIWEK PATRYK 23.26 – UKS 9 ŁOMŻA
13 BRZOZOWSKI GRACJAN 23.58 – ASTORIA BYDGOSZCZ
14 MAKOWSKI MAKSYMILIAN 24.28 – ASTORIA BYDGOSZCZ
15 WŁODKOWSKI PAWEŁ 26.08 – UKS 9 ŁOMŻˇ
16 OLSZAŃSKI KONRAD 26.32 – MOSIR BIELSK PODLASKI
17 ANCZEWSKI HUBERT 26.37 – TRÓJKA DZIAŁDOWO
18 SAWICKI SEBASTIAN 28.78 – MOSIR BIELSK PODLASKI


 DRUŻYNOWO ( Suma czasów 3 zawodników drużyny:

1 TRÓJKA DZIALDOWO 1.04.73

2 BASKET BIAŁYSTOK 1.04.80
3 MOSM BYTOM 1.06.83
4 MOSM BYDGOSZCZ 1.06.87
5 UKS 9 ŁOMŻA 1.09.71
6 MOSIR BIELSK PODLASKI 1.17.58



Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Redaktor/Admin SKM
Zbyszek Bytomski:
GG:10279509
Skype:zbyszekb1963
zbyszekbytomski @gmail.com
Telefon: 666 015 204
Konto w Banku ¦l±skim
86 1050 1331 1000 0010 0326 2985

Najnowszy MVP nr 51
Copyright © 2007 by Zibi