Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
FOTO ¦KM Kadry Minibasket 05/07 2008 2009 2010 A 2010 B 2011 A 2011 B 2012 A 2012 B / 2014November 23 2014 10:25:00
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Archiwum 2007/2014
  Mistrzowie ¦l±ska
  ¦l±scy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnętrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia
  MP 2014/2015

Fotogalerie 2005/2012

Turnieje 2011/2014
  U-11 Rocznik 2004
  U-12 Rocznik 2003
  U-13 Rocznik 2002
  U-14 Rocznik 2001
  U-15 Rocznik 2000
  U-16 Rocznik 1999
  U-18 Rocznik 1997
  Rocznik 1998
  Rocznik 1996
  Rocznik 1995
  Rocznik 1994

¦KM 2006/2014

Kadra ¦l±ska

Kadra Polski

Gala ¦KM

Minikoszykówka ¦KM

SKM na Finałach MP

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

Najnowsze Filmik
Współpraca

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Pawłowice

Górnik Wałbrzych

KS Pogon Ruda ¦l±ska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

NiedĽwiadki Przemy¶l

¦l±ski Zwi±zek Koszykówki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Zwi±zek Koszykówki

WKS SLˇSK Wrocław

Wisła Kraków

TKS Ro¶ Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wrocław 96

Korsarz Gdańsk

TKM Włocławek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

Nenufar Ełk

WKK Wrocław

Pyra Poznań

PZKosz

SMS Pzkosz Władysławowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

¦l±ski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

¦l±ska Letnia Liga Koszykówki

Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Go¶ci Online: 6
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 1,677
Nieaktywowany Użytkownik: 1
Najnowszy Użytkownik: ~piotrw
Statystyka
Stat 24

Galeria 2012-2014
Kolekcja Koszulek 502
Losowa fotka
Pacholec Mateusz MCKS CzeladĽ r.96
Pacholec Mateusz MCKS CzeladĽ r.96
Sylwetki zawodników r.1996
IX Bydgoszcz Cup rocz. 1999, 2000, 2001 Bydgoszcz 11-13.IV.2014
Turnieje Podsumowanie

Klub Koszykarski „Astoria” i Zespół Szkół nr 25 Mi-strzostwa  Sportowego kibiców młodzieżowej koszykówki
na  IX OGÓLNOPOLSKI Turniej Koszykówki
chłopców „Bydgoszcz Cup 2014”

DLA WSZYSTKICH KATEGORII WIEKOWYCH

Nagrody – puchary i dyplomy dla wszystkich zespołów. Koszulki dla wszystkich uczestników. MVP, ALL STRAS każdej kategorii oraz dla wyróżnionych zawodników w każdym zespole.


FOTO ZIBI

FILMIKI ZIBI 
(co godzinę nowy filmik)

kadet rocznik 1999:


KLASYFIKACJA KOŃCOWA / wyróżnienie trenera

1 NOVUM Bydgoszcz 10 pkt -
Jędrzejczak Kacper
2 Astoria Bydgoszcz  8 pkt. -Jankowski Kacper
3 MUKS Piaseczno 8 pkt. - Banowicz Patryk
4 MOS Starogard Szczeciński 8 pkt.
5 MKS Wrze¶nia 7 pkt  - Marciniak Michał
6 UKS 2 Ełk 5 pktMocarski Rafał

MVP:
Skiba Adam - Novum Bydgoszcz

ALL-STARS:

Przybylski Kacper - Astoria Bydgoszcz
Czemerys Bartosz - MKS Wrze¶nia
Mocarski Rafał - UKS 2 Ełk
Grzelak Kacper - Novum Bydgoszcz
Nagodziński Daniel - MUKS Piaseczno

Novum Bydgoszcz - Astoria Bydgoszcz 102 : 43
Astoria Bydgoszcz – MKS Wrze¶nia  62 : 76 
MUKS Piaseczno – Novum Bydgoszcz  51 : 116
MOS Stargard Szczecin – UKS Dwójka Ełk  60 : 55 po dogrywce
MKS Wrze¶nia – MUKS Piaseczno  54 : 98
Novum Bydgoszcz – UKS Dwójka Ełk  122 : 34
Astoria Bydgoszcz – MOS Stargard Szcz.   69 : 62
UKS Dwójka Ełk - Astoria Bydgoszcz  74 : 82
MUKS Piaseczno – MOS Stargard Szczecin  56 : 69
Novum Bydgoszcz – MKS Wrze¶nia  112 : 35
UKS Dwójka Ełk – MUKS Piaseczno  66 : 88
MKS Wrze¶nia – MOS Stargard Szczecin  48 : 59
MUKS Piaseczno – Astoria Bydgoszcz  77 : 78
UKS Dwójka Ełk – MKS Wrze¶nia  74 : 75
Novum Bydgoszcz – MOS Stargard Szczecin  115 : 43

młodzik starszy rocznik 2000:


 KLASYFIKACJA KOŃCOWA   /  wyróżnienie trenera

1 Bat Sierakowice 10 pkt.   / 
Młyński Kamil
2 MKS D±browa Górnicza 5 / 9 pkt.  /  Chorab Radosław
3 MKS MOS Katowice  8 pkt. /  Hora Aleksander
4 Bryza Pruszcz Gdański 7 pkt.  /   Ciesielski Dominik
5 Kasprowicz Inowrocław 6 pkt.  /  
Stańczak Mateusz
6 Astoria Bydgoszcz  5 pkt.  / Szczepański Szymon

MVP: Kolka Konrad - BAT Sierakowice

ALL-STARS:
Molenda Patryk - MKS D±browa Górnicza
Nalewaj Maciej - Kasprowicz Inowrocław
Biela Jan - Astoria Bydgoszcz
Swoboda Kamil - MKS MOS Katowice
Bronk Mateusz - BAT Sierakowice


KK „Astoria” Bydgoszcz – Kasprowicz Inowrocław  37 : 55
BAT Sierakowice – Bryza Pruszcz Gdański  67 : 54
MKS D±browa Górnicza – MOS Katowice  67 : 44
KK „Astoria” Bydgoszcz – Bryza Pruszcz Gdański  55 : 76
Kasprowicz Inowrocław – MOS Katowice  68 : 69
BAT Sierakowice –  MKS D±browa Górnicza  83 : 73  po dogrywce
Kasprowicz Inowrocław – BAT Sierakowice  68 : 81
Bryza Pruszcz Gdański – MKS D±browa Górnicza  46 : 73
KK „Astoria” Bydgoszcz – MOS Katowic  42 : 59
Kasprowicz Inowrocław – Bryza Pruszcz Gdański    56 : 58
MOS Katowice – BAT Sierakowice  43 : 66
KK „Astoria” Bydgoszcz – MKS D±browa Górnicza  52 : 69
Bryza Pruszcz Gdański – MOS Katowice  38 : 53
MKS D±browa Górnicza – Kasprowicz Inowrocław 70 : 60
KK „Astoria” Bydgoszcz – BAT Sierakowice
    43 : 69


młodzik młodszy rocznik 2001 i młodsi.


 KLASYFIKACJA KOŃCOWA / wyróżnienie trener

1 Wojan Pawłowice 10 pkt. -
Żmijak Aleks
2 ¦l±sk Wrocław 9 pkt. -
Kwapisz Hubert
3 Novum Bydgoszcz  8 pkt. -
Bochat Kacpe
4 Pierniki Toruń 7 pkt. -
Jagodziński Jakub
5 TKM Włocławek 6 pkt. -
Drak-Sbachi Mikołaj
6 Astoria Bydgoszcz 5 pkt -
Grzelak Mateusz

MVP:
Dziendziel Adrian -
Wojan Pawłowice

ALL STARS:


Ciemiński Jakub - Basket Toruń
Pluta Michał - TKM Włocławek
Ziółkowski Mateusz - Novum Bydgoszcz
Czempiel Mateusz - Wojan Pawłowice
Kuczyc Jakub - ¦l±sk Wrocław


Astoria Bydgoszcz : Novum Bydgoszcz  48 : 77
Pierniki Toruń : Novum Bydgoszcz  52 : 63
Astoria Bydgoszcz : TKM Włocławek  60 : 107
Pierniki Toruń : ¦l±sk Wrocław  61 : 77 po dogrywce
Astoria Bydgoszcz : Wojan Pawłowice  35 : 95
Novum Bydgoszcz : TKM Włocławek 94 : 84
¦l±sk Wrocław : Wojan Pawłowice  56 : 79
TKM Włocławek – ¦l±sk Wrocław   68  : 82
Novum Bydgoszcz – Wojan Pawłowice  86 : 87
Pierniki Toruń – TKM Włocławek  82 : 50
Astoria Bydgoszcz – ¦l±sk Wrocław 49 : 57
Pierniki Toruń – Wojan Pawłowice  75 : 82
Pierniki Toruń – Astoria Bydgoszcz  54 : 31
TKM Włocławek – Wojan Pawłowice  60 : 75
Novum Bydgoszcz – ¦l±sk Wrocław    54 : 90



 Indywidualny Konkurs Rzutów Osobistych
(wszyscy zawodnicy)

1 Mateusz Pniewski  10 / 7 Basket Toruń

2 Mateusz Czempiel 10 / 6 Wojan Pawłowice
3 Damian Sypniewski 10 / 6 Astoria Bydgoszcz
4 Mateusz Pietrzak  10 / 4 TKM Włocławek
5 Hubert Kwapisz 10 / 3 ¦l±sk Wrocław
6 Kacper Słowiński  10 / 2 Novum Bydgoszcz




 Drużynowy Konkurs Rzutów Osobistych
(11 zawodników z drużyny 5 rzutów każdy)

1 ¦l±sk Wrocław  55 / 37

2 Wojan Pawłowice   55 / 32
3 Basket Toruń  55 / 31
4 TKM Włocławek  55 / 30
5 Astoria Bydgoszcz  55 / 27
6 Novum Bydgoszcz 55 / 18





 Konkurs 5 kół

(5 pozycji na czas)

1 Jakub Cieniński  21,67  Basket Toruń
2 Mateusz Czempiel   22,24 Wojan Pawłowice
3 Aleks Żmijak 22,27 Wojan Pawłowice
4 Igor Kozłowski 22, 62 Wojan Pawłowice
5 Jakub Bierski 23, 40 TKM Włocławek
6 Krzysztof Niedorys  23, 72 ¦l±sk Wrocław


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Licznik
PozostaŁo do IV MTB

Czekamy na was
Redaktor/Admin SKM
Zbyszek Bytomski:
GG:10279509
Skype:zbyszekb1963
zbyszekbytomski @gmail.com
Telefon: 666 015 204
Konto w Banku ¦l±skim
86 1050 1331 1000 0010 0326 2985

Najnowszy MVP nr 51
Copyright © 2007 by Zibi